Partnerzy

PATRONAT

Patronat Posła na Sejm RP Piotra Borysa

Patronat Posła do Europarlamentu Jarosława Dudy

AMBASADORZY

4All Edukacja Agnieszka Jastrzębska

Wioska Wolnych Dzieci w Bolanowie

Szkoła Języka Angielskiego i Dwujęzyczne Przedszkola

Edyta Rząsa Psychoedukacja "Drogi Dobrostanu"

Tomasz Tokarz - Innowacyjna Edukcja

Cleantech Polska

Przedszkole i Żłobek Biała Żyrafa

Stowarzyszenie Tak dla Lubina

Stowarzyszenie Dać Nadzieję

Answer s.c.

Ginger PR Katarzyna Marcinek

Oficyna MM

Konkurs i Konferencje Miedziowy Mistrz Edukacji wspiera Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze, wydawca pisma dla nauczycieli „Sygnał”.

Obecnie nikt już nie może zaprzeczyć, że znajdujemy się w wirze globalnej rewolucji związanej z edukacją. Wiele środowisk już nie tylko zgłasza potrzebę zmian, ale też czynnie te zmiany chce wprowadzać. Stąd też nasza inicjatywa, Miedziowy Mistrz Edukacji.

Konferencja to pierwsze w regionie Zagłębia Miedziowego spotkanie poświęcone nowym nurtom w edukacji: od nowej dydaktyki do neurobiologicznych podstaw uczenia się. Miedziowy Mistrz Edukacji to konkurs, który odbiega od standardów które znamy, bo nagradza nauczycieli którzy odeszli od pedagogiki podawania i przeszli do pedagogiki umożliwiania, aby zainspirować uczniów do samodzielnego poszukiwania i tworzenia swojej indywidualnej ścieżki poznawania wiedzy. Konkurs swoim zasięgiem obejmuje obecnie powiat lubiński, legnicki, głogowski i polkowicki.

Jeżeli uważasz,że jest to temat godny wsparcia to lista ambasadorów wciąż jest otwarta. Twórz razem z nami podwaliny dla nowej edukacji ! W sprawie partnerstwa proszę kontaktować się z koordynatorką :

Monika Erkens, tel. 506 156 789,
e-mail: monikaerkens@o2.pl

Organizator
Stowarzyszenie Civis Europea NIP 692 220 54 17
nr konta 38 1750 1279 0000 0000 6698 2077

Zawsze możesz podarować nam swój 1%, z góry dziękujemy !

OPP 1% – 0000174232